telefon


     
 
 
 
 
 
Banes Frozen Yoğurt Neden farklı ?
   
Banes Frozen Yoğurt Yapılış Tarifi

Besin Öğeleri

ve İçindekiler 

Banes Frozen Yoğurt Tozu İsteme Formu
   

Frozen yoğurt tozları hakkında bildiğiniz her şeyi  unutun !
 
Sizler için %100 yerli sermaye ile yüksek kaliteli düşük fiyatlı  türk damak tadına uygun  ürünler ürettik
 
Artık bundan sonra sizler de ithal ürünlere yüksek bedeller ödemek zorunda değilsiniz
 
Yaklaşık 2 yıldır üzerinde çalıştığımız frozen yoğurt tozu için son aşamaya geldik sizlere dünyanın en kaliteli ürününü üretmek için var gücümüzle çalıştık. Arge sürecimiz bitti artık ve  satıştayız  banes markası güvencesiyle bu süreçte yerli ve yabancı bütün markaları hem fiyat hem de damak tadı açısından test ettik ve bizim damak tadımıza uygun bir ürün ürettik sürecin bu kadar uzun olmasının sebebi ise hem yüksek fiyatlar hem de piyasada ki ürünlerin tadının bize hitap etmemesi oldu şimdi kalitemize , fiyatımıza ve türk damak tadına hitap ettiğimiz için kendimize  gerçekten güveniyoruz   sizlerden gelen olumlu tepkiler sayesinde de  gücümüze güç katıyoruz bu da bize mutluluk veriyorVizyonumuz; Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, sürekli gelişmeye odaklanmış yaptığı işte sektörün en iyisi olmaya çalışan bir gıda şirketi olmak.

Misyonumuz; Özellikle frozen yoğurt ve soft dondurma sektöründe tüketicinin en çok tercih ettiği marka konumunu daha da güçlendirerek sürdürmek yerli piyasa ve dünya pazarlarında gelecek 5 yıl içerisinde 1 numaralı gıda şirketi olmaktır.

Değerlerimiz; Tüm müşterilerimizin isteklerini kendi hedefimiz olarak benimseyip en ince ayrıntıya kadar her zaman en mükemmel sonuç için sürekli çalışmaktayız.

Tecrübe ; Kısa zamanda büyük yol kat ettik

Kalite ; Her alanda sürekli kalite kalitede birinciyiz

Yenilik ; Sürekli yenilikçi bir yaklaşım dünya piyasasını takip etmek

Güvenirlilik ;İş ahlakı ve kurallarına gönülden bağlılık

Yönetim kurulu başkanı ; Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunar, rakiplerinden daha iyi hizmet sağlayıp müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurarız.

   
 
 
 
   
 
face_1 twit_1 linkin_1 youtube_1